תיקון ואחזקת מחשבים

אחזקה ותמיכה מרחוק ברשתות

מרכז השירות והתמיכה של NORTECH- פתרונות מחשוב וטכנולוגיה בצפון, מאפשר למומחים שלנו להתחבר למערכות המחשב הארגוניות, לאתר את התקלות מרחוק ולפתור את רובן בתוך פרק זמן מהיר.
עם ניסיון של שנים וטכנולוגיה מתקדמת, אנו רוצים שיום העבודה שלך לא ייעצר בגלל תקלה במערכות המחשוב, לכן במרבית המקרים אנו מצליחים להרוויח לך את יום העבודה, ולהחזיר אותך לשגרה.

טיפול מונע שוטף

מה עובר על המחשבים של העסק של ביום יום? הם חשופים לעשרות וירוסים, מאות מיילים, אלפי נתונים.
כל אלו שוחקים את יכולות הביצוע של מערכות המחשב, ועלולים להצטבר ולפגוע בשרתים ובעבודה השוטפת של העסק.
כדי שזה לא יקרה, אנו נגיע לטיפול מונע, נבצע אבחון ואפיון של רמת התפקוד הכוללת של המחשבים בעסק, ובמידת הצורך נטפל ונשפר את הביצועים.

פיתרונות גיבוי מתקדמים

גיבוי מקומי באמצעות דיסק קשיח חיצוני המתחבר למחשב ישירות דרך חיבור USB, או בחיבור לרשת המחשבים המקומית באמצעות כבל רשת, כך הופך הדיסק החיצוני לכונן רשת במערכת המחשבים שלכם.
גיבוי מרוחק, המתבצע דרך תקשורת האינטרנט אל שרתים חיצוניים שאינם נמצאים בקרבת העסק שלכם. הגיבוי מתבצע על-ידי תוכנה באופן אוטומטי ומאובטח. כאשר יהיה צורך בשחזור נתונים, ניתן לעשות זאת באופן פשוט ובזמן קצר.

תיקון ושדרוג מחשבים

אמרו לכם שמחשב נייד לא יכול להחזיק יותר משנתיים? ממליצים לכם לקנות מחשב חדש?

לא תמיד הפתרון הטוב ביותר הוא החלפת הציוד, לעתים ניתן לטפל ולשדרג את המחשבים הקבועים והניידים של העסק, ולהמשיך להשתמש בו ללא הפרעה ותוך חסכון בעלויות.
לאחר תיקון ושדרוג המחשב, אנו ניתן לכם את ההמלצה המקצועית שלנו האם המחשב יכול להמשיך לתפקד באותה מידה, או שמומלץ להעבירו למשתמש או למטרה אחרת על מנת לחסוך בעלויות.

רשתות תקשורת, קוויות ואלחוטיות

ייעוץ, תכנון, הקמה ותחזוקה. רשתות קוויות ואלחוטיות, קישוריות בין סניפים ושירותי אינטרנט.
כל זאת על ידי צוות של מומחים, במטרה לייצר זרימה שוטפת ומהירה של מידע ותקשורת בין על המחשבים בעסק.

יעוץ לרכישת ציוד היקפי למחשבים

נכון, ציוד מחשב זה כבר לא מה שהיה פעם, ניתן לרכוש ציוד היקפי במחירים נמוכים מאד, ובמקרים רבים אנו נמליץ לכם לא להשקיע כסף רב בחלק המחשבים בעסק.
ההשקעה במחשבים ובציוד היקפי הוא פונקציה של חשיבות המחשב במערך המחשוב הכולל של העסק. לכן, אנו נייעץ לכם איזה ציוד לרכוש לאיזו מטרה, במטרה לחסוך לך בעלויות, ולמנוע תקלות עתידיות.

מניעת וירוסים וגניבת מידע עסקי

המחשב לא זז? האנטי וירוס נרדם? יש לך קבצים שנעלמו ? יש לכם תוכנות שקופצות על המסך ללא סיבה?
אלו הם המקרים הגלויים של וירוסים במערכת המחשוב של העסק.
הבעיה הגדולה באמת נמצאת בוירוסים שאתם לא רואים, אלו פוגעים במערכות שלכם, גורמים לכם לאבד נתונים, וחושפים את המידע העסקי הסודי של העסק שלכם לגורמים עוינים.

התקנת שרתי דואר ושרתי אבטחה

הפעילות השוטפת של העסק שלך נשענת על שרתי דואר ושרתי אבטחה. אנו בNORTECH- פתרונות מחשוב וטכנולוגיה, שמים דגש בעת התקנת השרתים, לאפשר לעסק שלך לעבוד באופן שוטף, ללא בעיות אבטחה ובמינימום תקלות, כל זאת לאחר אפיון מלא של צרכי העסק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות